Riad Dar Mimouna -Exclusive&Brand New -Pool- 8Pax

  • 4 slaapkamers
  • 4 badkamers

Riad Dar Mimouna -Exclusive&Brand New -Pool- 8Pax Marrakesh villa ligt op minder dan 7 minuten lopen van de Cactus Thiemann en biedt gasten een terras en een buitenzwembad. Deze villa biedt draadloos internet en bevindt zich binnen een paar straten van de Slat Al Azama Synagoge.

Riad Dar Mimouna -Exclusive&Brand New -Pool- 8Pax villa beschikt over een balkon en biedt gasten voorzieningen als airconditioning, evenals een flatscreen TV met satellietzenders.

Gasten kunnen hun eigen maaltijden bereiden in een ingerichte kitchenette van deze accommodatie. Stork biedt Marokkaanse delicatessen op 5 minuten wandelen ervandaan.

De villa in de Kasbah wijk van Marrakesh bevindt zich op afstand van 3 km tot de Majorelletuin en op 2 km afstand van winkels als het Winkelcentrum Menara. Riad Dar Mimouna -Exclusive&Brand New -Pool- 8Pax villa is op 17 minuten loopafstand van Djemaa el Fna en op een steenworp afstand van de Saaditombes gelegen. Educatieve hoogtepunten op 2,1 km afstand van deze woning omvatten onder andere de Ali Ben Youssef Medersa. Deze villa bevindt zich op afstand van 3 km tot treinstation van Marrakesh en op een korte afstand van busstation Sidi Mimoun Terminus.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Riad Dar Mimouna -Exclusive&Brand New -Pool- 8Pax Marrakesh
Riad Dar Rafael
Mobiele prijsaanbieding

Riad Dar Rafael

30 m van de accommodatie
USD 464 USD 418
per nacht
Dar Lysis Private With Pool And Breakfasts
Mobiele prijsaanbieding

Dar Lysis Private With Pool And Breakfasts

124 m van de accommodatie
Riad Jedda Exclusive & New With Pool For 6 Pax With Free Breakfast
Mobiele prijsaanbieding

Riad Jedda Exclusive & New With Pool For 6 Pax With Free Breakfast

127 m van de accommodatie
USD 275 USD 248
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    Recreatie

    • Buitenzwembad

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Terras

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren toegestaan

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • ❓
      Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Riad Dar Mimouna -Exclusive&Brand New -Pool- 8Pax villa?
      U kunt een bezoek brengen aan de Cactus Thiemann, gelegen 5 Riad Dar Mimouna -Exclusive&Brand New -Pool- 8Pax villa.
    • ❓
      Kunnen we onze auto parkeren in de buurt van Riad Dar Mimouna -Exclusive&Brand New -Pool- 8Pax villa?
      Ja, parkeerplaatsen is beschikbaar voor gasten van Riad Dar Mimouna -Exclusive&Brand New -Pool- 8Pax villa.
    • ❓
      Hoeveel kost een verblijf in Riad Dar Mimouna -Exclusive&Brand New -Pool- 8Pax villa?
      Huurprijs bij Riad Dar Mimouna -Exclusive&Brand New -Pool- 8Pax villa begint bij $345 per nacht.
    • ❓
      Welke restaurants zijn er in de buurt van deze villa?
      Restaurants in de buurt van deze villa zijn Stork restaurant, dat Marokkaanse gerechten (in de onmiddellijke nabijheid van de accommodatie) serveert, evenals bab laachour restaurant beroemd voor Marokkaanse keuken (op 350 meter afstand).
    • ❓
      Heeft de villa een zwembad?
      Ja, gasten van de villa kunnen genieten van een zwembad, dat op locatie ligt.
    • ❓
      Heeft Riad Dar Mimouna -Exclusive&Brand New -Pool- 8Pax villa een keuken?
      Ja, Riad Dar Mimouna -Exclusive&Brand New -Pool- 8Pax villa heeft een ingerichte kitchenette.
    • ❓
      Zijn huisdieren toegestaan ​​in Riad Dar Mimouna -Exclusive&Brand New -Pool- 8Pax villa?
      Ja, huisdieren zijn doorgaans toegestaan ​​bij Riad Dar Mimouna -Exclusive&Brand New -Pool- 8Pax villa, maar u kunt het beste vooraf bellen om dit te bevestigen.
    • ❓
      Welke beroemde bezienswaardigheden moeten we bekijken tijdens een verblijf in de villa?
      Gasten kunnen de Slat Al Azama Synagoge bezoeken, gunstig gelegen binnen een paar straten van de villa.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Riad Dar Mimouna -Exclusive&Brand New -Pool- 8Pax Marrakesh

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten